Hakkımızda

Mobilgen

Mobilgen Mobilya

Mobilgen Mobilya, 1980 yılında Bilgen Mobilya olarak başladığı faaliyetlerine 2011 yılında Mobilgen Mobilya olarak devam etmiştir. Mobilgen Mobilya olarak sektördeki üretim faaliyetleri 2011 yılında İstanbul’un Sultangazi İlçesindeki 75 m2’lik bir atölyede fason imalat ile başlamıştır. Kuruluşundan bu yana süregelen profesyonellik, dürüstlük ve müşteriden aldığı ilham ile yenilikçi düşünme felsefesiyle istikrarlı bir büyüme yakalayarak sektörde kendine saygın bir yer edinmeyi başarmıştır. 

Bugün, 15’i aşkın üretim tesisi ve toptan satış showroomuyla beraber 80’i aşkın tecrübeli elemanıyla İstanbul Sultangazi’de 8000 m2’yi aşan kapalı alanda üretim ve satış faaliyetine devam etmektedir. 9 yıl önce sadece masa ahşap aksamları ile üretime başlayan Mobilgen Mobilya bugün, başta masa, sandalye ve sehpa olmak üzere ürettiği tüm mobilyaların ahşap aksamlarından metal aksamlarına ve kumaş dikimlerine kadar tamamını kendi bünyesindeki üretim tesislerinde üretmektedir.

9 yılı aşan tecrübesiyle Mobilgen Mobilya, iç piyasada İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrindeki yüzlerce bayii aracılığıyla ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Bunun yanı sıra Asya, Avrupa ve Afrika kıtasından 30’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmekte, ağına sürekli yeni ülkeler ve yeni müşteriler eklemektedir.

Sektördeki yenilikleri ve müşteri taleplerini yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile büyümesini hızlandırarak sürdürmektedir. Firmamız, elinde sürekli stok bulundurarak üstlendiği taahhütleri zamanında yerine getirmesi, kalitesi ve bununla birlikte sahip olduğu fiyat avantajıyla ön plana çıkmaktadır.